MÖBLER / Bord / Bord 10548039
nr 1054 8039
Bord
1800-tal, England, Utdragbara träskivor för glas, längd: 53 cm, djup: 34 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, spricka/ sprickor
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 september 2016
kl 18:43:25
30/8 11:29:57
350 kr
5/9 18:38:25